Energie na dosah ruky

Energie na dosah ruky

Místo kofeinu příroda?

Inhalační tyčinka Aomu ENERGY obsahuje esenciální oleje z citronové trávy, citronu, grapefruitu, litsei, máty peprné, neroli, sladkého pomeranče a rozmarýnu. V této sekci si probereme jednotlivé složky a jejich účinnost.

 

Esenciální olej, co vás zvedne ze židle - citronová tráva

Mezi hlavní efekty esenciálního oleje z citronové trávy patří stimulace parasympatické a sympatické nervové aktivity, pomocí pocitu svěžesti zvyšuje klid a bdělost, výrazně snižuje krevní tlak, srdeční frekvenci a respirační frekvenci po inhalaci a zlepšuje soustředěnost.


Rozmarýn co provoní i povzbudí

Hlavními efekty esenciálního oleje z rozmarýnu jsou zlepšování paměťových vjemů, snižování pocitu ospalosti a uklidnění. Vybízí k pocitu svěžesti, zvyšuje krevní tlak, srdeční frekvenci a respirační frekvenci.

 

Litsea cubeba - balanc a svěžest po jednom nádechu

Mezi hlavní benefity tohoto esenciálního oleje z Vavřínu kubébového patří snížení stresu prostřednictvím snížení hladin kortizolu a podpora pro vybalancovanou náladu. Esenciální olej je získáván destilací listů, větviček a plodů asijského subtropického stromu, který pochází z Jávy, Bornea a Sumatry.

 

Neroli - esenciální olej pro nový začátek

Esenciální olej Neroli je získáván pomocí extrakce z květů pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium).

Esenciální olej z neroli je známý svými povzbudivými a osvěžujícími vlastnostmi, které mohou přispět k zvýšení energie u člověka několika způsoby: Inhalace vůně neroli může stimulovat čichové receptory a přenášet signály do mozku, což vede k aktivaci částí mozku spojených s energií a bdělostí. Dále slouží jako emoční podpora, kdy pozitivní emoční stav může přispět k pocitu vitality a zvýšené energie. Neroli má také antidepresivní a antistresové účinky, které mohou pomoci překonat pocit únavy a apatie, což vede k větší vitalitě a energii.

K snědku i užitku?

Esenciální olej z pomeranče sladkého je známý svými povzbuzujícími a osvěžujícími vlastnostmi, které mohou přispět k zvýšení energie u člověka. Jeho svěží vůně je spojována s pozitivními emocemi a povzbuzením, což může přispět k lepší náladě a vyšší vitalitě. Tento olej má také antistresové účinky a může pomoci snížit únavu spojenou se stresem. Díky svým vlastnostem může být esenciální olej z pomeranče sladkého skvělým doplňkem pro ty, kteří hledají přírodní způsoby, jak získat více energie a vitality.

Výsledky z desítek studií potvrzují, že snížení úzkosti a napětí bylo pozorováno u jedinců vystavených esenciálnímu oleji z rozmarýnu. Studie o všech jmenovaných esenciálních olejů najdete v sekci věda.

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.