Vyzkoušejte zdarma

Pokud zjistíte, že zrovna na vás esenciální oleje nepůsobí, žádné peníze si od vás nevezmeme. První koupenou tyčinku AOMU nám totiž můžete do 14 dnů klidně vrátit. Použitou samozřejmě. 

 • 1) Objednáte

  Klikněte na tlačítko „Vyzkoušet zdarma“ a objednejte si jednu z tyčinek Energy, Happy nebo Sleep. Nabídka platí jen na první objednávku jedné tyčinky.

 • 2) Nic neplatíte

  Při objednání nezaplatíte ani korunu předem. Na vaší kartě si jen dočasně zarezervujeme danou částku, ale nestrhneme vám ji z účtu. Peníze jsou tak stále na vašem účtu

 • 3) Máte 14 dní na vyzkoušení

  Tyčinku můžete 14 dnů v klidu zkoušet. Doporučujeme používat ji pravidelně a podle přiloženého návodu – ten ostatně najdete i zde.

1 z 3
 • 4) Tyčinku si necháte

  Jste s tyčinkou spokojeni? My máme radost a vy nemusíte dělat nic dalšího. Po 7 dnech po skončení od 14 denní zkušební doby vám automaticky z karty odejde platba.

 • 5) Tyčinku vrátíte

  Tyčinka vám z nějakého důvodu nevyhovuje? Nic se neděje. Jednoduše ji zabalíte a donesete do nejbližší Zásilkovny. Autorizace se zruší a peníze se odblokují. V zásilkovně stačí nahlásit kód, který vám na konci zkušební doby pošleme e-mailem, a nebudete muset platit za poštovné. A pokud by vám kód náhodou nedorazil, stačí si o něj napsat na feel@aomu.cz.