Často kladené otázky

Jak fungují AOMU inhalační tyčinky?

AOMU inhalační tyčinky jsou vyrobeny ze 100% přírodních esenciálních olejů. Stejně jako jakékoliv jiné látky, které vnímáme čichem, i esenciální oleje vypouštějí do vzduchu molekuly vůně. Na rozdíl od jiných smyslových vjemů část těchto molekul putuje z čichových receptorů přímo do části mozku zvané amygdala, která je spojená s emocemi. A protože se zároveň aktivují i další části limbického systému, mozek reaguje uvolňováním určitých hormonů. Proto mohou tyčinky dodat energii, zlepšit náladu nebo pomoct k lepšímu spánku.

Jaký mám tyčinky inhalovat, aby byly co nejúčinnější?

Tyčinky AOMU nevkládejte přímo do nosu, vůni byste pak paradoxně ucítili slaběji. Naopak je držte těsně pod nosní dírkou a velmi pomalu a jemně se nadechněte. To můžete několikrát opakovat. Způsob vnímání vůní je velmi individuální, a zatímco někdo pocítí účinky hned napoprvé, jiný potřebuje více nadechnutí. Každopádně pokud chcete inhalovat déle, po 2 až 5 minutách si dejte přestávku. Prapůvodně nás totiž čich upozorňoval na nebezpečí, a proto se na jednu vůni soustředí jen omezenou dobu

Jak dlouho tyčinka vydrží?

Jako všechno na světě, i esenciální oleje časem ztrácejí sílu. Proto doporučená trvanlivost tyčinek je AOMU 4–6 týdnů od otevření. Po této době už nemůžeme garantovat účinnost.

Jak často mám tyčinky AOMU používat?

To záleží na typu tyčinky. Třeba tyčinky Energy a Happy nejlépe fungují, když je budete používat několikrát denně. Jednoduše si k nim přivoňte, kdykoli vám bude chybět energie nebo se budete chtít trochu uvolnit.

Tyčinku Sleep doporučujeme inhalovat každý den před spaním. Vytvoříte si tak užitečný rituál, který vám pomůže odpojit se od nabitého dne. Díky tomu budete moci lépe usnout.

Můžu tyčinky použít při těhotenství nebo pokud mám astma?

Naše inhalační tyčinky jsou vyrobené pouze z přírodních ingrediencí a jsou velmi bezpečné. Zdravotní nezávadnost jsme také nechali ověřit specialisty z Porta Medica. Nicméně pokud máte astma nebo jste těhotná, doporučujeme konzultovat použití s praktickým lékařem.

Jsou AOMU tyčinky bezpečné?

Naše inhalační tyčinky jsou vyrobené pouze z přírodních ingrediencí té nejvyšší dostupné kvality. Bez chemikálií a jiných zbytečností. Jejich zdravotní nezávadnost ostatně potvrdily i důkladné testy provedené specialisty z Porta Medica.

Co když mi tyčinka nevoní?

Esenciální oleje do našich tyčinek pečlivě vybíráme a testujeme tak, aby byly většině lidí příjemné. Proto jim říkáme libovůně. Ale stejně jako u jídla, i vůně každý vnímá po svém. Když vám tedy naše tyčinky nevoní, můžete nám je ve zkušební době klidně vrátit.

Jak funguje vyzkoušení zdarma?

Věříme, že sílu tyčinek poznáte nejlépe, když je sami vyzkoušíte. Proto dáváme každému zákazníkovi možnost si první tyčinky objednat zdarma. Po obdržení je můžete v klidu 14 dní testovat, a pokud s nimi nejste spokojeni, máte týden na to je vrátit. Stačí zajít na jakoukoliv Zásilkovnu a nahlásit speciální kód. Nic neplatíte. Jen pokud jste s tyčinkami spokojeni, strhneme vám po 21 dnech peníze z karty.

Platí pro první objednávku tyčinek Energy, Happy, Sleep nebo celého setu AOMU.

Kde jsou tyčinky vyráběny?

Z čeho jsou tyčinky vyrobené?

Pouzdra tyčinek vyrábíme pouze z obnovitelných materiálů, které se lehce rozkládají a dají se snadno kompostovat. Zcela přírodní složení mají i bavlněné náplně tyčinek. AOMU jsou tedy první 100% rozložitelné inhalační tyčinky vyrobené čistě z udržitelných zdrojů.