O nás

NAŠE FILOZOFIE

Esenciální alternativa

Zvykli jsme si na rychlá a jednoduchá řešení. Na štípanec od komára máme mastičku, na únavu energy drink a na bolehlav kouzelnou pilulku.A zatímco se spoléháme na chemikálie nadnárodních konglomerátů, zapomněli jsme, že ke svému životu a zdraví můžeme přistupovat i jinak. Zapomněli jsme na prastarou moc přírody a na staletími prověřenou moudrost našich předků.Zapomněli jsme také na sílu 100% přírodních esenciálních olejů.

Aomu-hand-IG-Web-1x1-15.png__PID:aa19d90b-a055-4e5d-8ef3-b2a87deb88ef

NAŠE VIZE

Kdo jsme a kam jdeme 

Jsme 100% česká firma. Máme české vlastníky, zapálený tým zaměstnanců a také výroba probíhá v ČR. Zároveň používáme ingredience z celého světa a pozorně sledujeme mezinárodní výzkum v oblasti esenciálních olejů. Zatím jsme malá firma, ale doufáme, že výhody AOMU časem ocení i lidé mimo náš kout Evropy. A pak se snad staneme světovou firmou hrdou na své české kořeny.

NAŠE MISE

Proč děláme AOMU 

Smyslem AOMU je zprostředkovat blahodárné účinky esenciálních olejů nám všem, kdo vnímáme hlubší rozměr péče o duševní i tělesné zdraví. Věříme, že takový přístup nemusí a nesmí být luxusem. Proto dáváme tisíciletími prověřeným esencím moderní a praktický kabát, abychom je v naší hektické každodennosti měli po ruce, kdykoli potřebujeme.

KDO JE KATEŘINA MELENOVÁ?

“Ve své práci používá výhradně 100% přírodní ingredience”

MgA. Kateřina Melenová už téměř celé desetiletí zkoumá účinky, historii a hlubší podstatu vonných esencí. Ve své práci používá výhradně 100% přírodní ingredience, protože jen ty na rozdíl od synteticky vyrobených vůní nesou bioinformační obsah.

Vytvořila vlastní formu aromatické arteterapie, stojí za projektem vonného šperku Pomander, vonné kompozice připravuje pro divadla, koncerty i galerie (Jihočeské divadlo České Budějovice, Galerie Sladovna Písek, Divadlo na Jezerce a další) a v neposlední řadě pro vás namíchala vonné směsi používané v tyčinkách AOMU.

Zároveň Kateřina působí jako režisérka a kulturní manažerka. Za svou více než třicetiletou uměleckou kariéru se podílela se na stovkách divadelních představení a bezpočtu originálních kulturních akcí. V současné době je ředitelkou lounské Galerie Benedikta Rejta.